

Човен пВХ надувна півторка Grif boat GL-210S призначена для риболовлі, полювання, відпочинку на воді. Матеріал човна армований ПВХ щільністю 650 г.м.кв., завдяки чому човен має невелику вагу та чудову міцність корпусу. Шви корпусу зварні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220603 |
| Вага | 12 г |
| Вантажність | 200 |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 210 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Комплектація | Човен; весла; насос; сумка; слань; сидіння; ремкомплект; паспорт. |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 120 см мм |