


Човен пвх надувний двомісний Grif boat G-240 призначений для двох осіб. Ця модель виробляється з армованого полівінілхлориду підвищеної щільності рівною 800 г/м2, це забезпечує підвищену стійкість до пошкоджень різного типу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220612 |
| Вага | 16 кг г |
| Вантажність | 215 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 240 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Комплектація | Човен; весла; насос; сумка; слань; сидіння; ремкомплект; паспорт. |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 125 см мм |