
-2%Надувний двомісний ПВХ-кабель GA-240 має полегшену конструкцію, розраховану на двох осіб. Ця модель виробляється з армованого полівінілхлориду підвищеної щільності рівною 650 г/м2, це забезпечує підвищену стійкість до пошкоджень різного типу.
Основні характеристики:
довжина: 240 см,
ширина: 125 см,
вантажність: 215 кг.
Разом із човником ви отримуєте все необхідне для експлуатації, транспортування та ремонту човна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220616 |
| Вага | 16 кг г |
| Вантажність | 215 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 240 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Ширина | 125 см мм |