

-2%Гребний надувний ПВХ-кабель для занять риболовлею й полюванням від відомого українського виробника виготовлений з армованого полівінілхлориду щільністю 650 г/м2. Постачається з комплектом необхідних аксесуарів для експлуатації та ремонту.
Основні характеристики:
довжина: 249 см,
ширина: 125 см,
вантажність: 215 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220617 |
| Вага | 17 кг г |
| Вантажність | 215 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 249 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Ширина | 125 см мм |