
-7%Човен ПВХ надувний одномісний Grif boat GH-190 призначений для риболовлі, полювання, відпочинку на воді. Матеріал човна армований ПВХ щільністю 800 г.м2. завдяки чому човен має чудову міцність корпусу. Шви корпусу зварні.
Довжина 190 см, ширина 105 см, діаметр балона 29 см. Вантажність 170 кг. Вага комплекту 9 кг.
У комплекті: човен, насос, весла, сумка, сидіння, ремкомплект, паспорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220618 |
| Вага | 9 кг г |
| Вантажність | 170 кг |
| Діаметр балона | 29 см |
| Довжина | 190 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Без днища в комплекті |
| Ширина | 105 см мм |