-6%Полівінілхлоридний човен GH-240 розрахований на двох осіб, виготовлений із матеріалу з підвищеними показниками щільності, рівними 800 г/м2. Попри цей двомісний човен із ПВХ має малу вагу, завдяки полегшеній конструкції. Це дає змогу без проблем транспортувати човен в авто або іншому транспорті.
Основні характеристики:
довжина: 240 см,
ширина: 120 см,
вантажність: 215 кг,
вага: 13 кг
Крім самого човна, ви отримаєте все необхідне для її використання й ремонту. Комплект містить: весла, ремкомплект, сидіння, сумка та документи на виріб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220623 |
| Вага | 13 кг г |
| Вантажність | 215 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 240 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Без днища в комплекті |
| Ширина | 120 см мм |