-5%Човен ПВХ надувний двомісний Grif boat GH-240S призначений для риболовлі, полювання, відпочинку на воді. Матеріал човна армований ПВХ щільністю 800 м2. завдяки чому човен має невелику вагу та чудову міцність корпусу. Шви корпусу зварні.
Довжина 240 см, ширина 120 см, діаметр балона 34 см. Вантажність 215 кг. Вага комплекту 16 кг.
У комплекті: човен, насос, весла, сумка, сидіння, ремкомплект, паспорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220624 |
| Вага | 16 кг г |
| Вантажність | 215 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 240 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Ширина | 120 см мм |