






Крісло мішок лежак оксфорд — це суперкомфортне крісло. Це майже диван! Ідеально підходить на кожен день — дивитися фільм, працювати, читати книгу, спілкуватися з друзями. Для дому, вулиці, дачі, закладу або офісу.
Матеріал плащовий, не пропускає вологу, миється й чиститься зовні. Виріб можна використовувати на терасі, у саду, на природі. Палітра кольорів яскрава, кольори насичені. А поєднання обраного кольору з кантом і строчкою — однозначно виділяє цей виріб серед інших!
Розмір 80х125 смрозрахований для людини будь-якої комплекції. Він не має обмежень щодо зросту або за вагою, і підійде як дитині, так і дорослому. За площею таке крісло займає зовсім небагато місця, воно не має занадто гучностійкого вигляду, хоча воно призначене для посадки напівлежачи-лежачи, сидячи з ногами на кріслі.
Матеріал міцний і не боїться подряпин, на дотик схожий на щільний плащ або тканину від лижних штанів. Крісло мішок набуває форми тіла, розподіляючи навантаження на хребет і добре підтримує спину, шию та голову. Лежак заповнюється кульками практично повністю, щоб завжди тримати свою форму. Аератори такого крісла не потрібні, оскільки воно заправлене так, що зайве повітря не гуляє чохлом.
Зовнішній чохол не знімний, щоб крісло краще тримало свою форму та було комфортнішим. Миється легко — матеріал вологу не пропускає, можна протирати зовні, забруднення видаляються дуже легко.
Як наповнювач використовуються кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) — це легкий і гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Наші гранули 2-5 мм зроблені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок. Це екологічно чистий і гіпоалергенний продукт, що підтверджено експертним висновком про відповідність продукції єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам! Фракція кульок 2-5 мм найкраще підходить для крісло мішка в плані комфорту, грошей і зсідання згодом.
Комплектація зібраного крісла:
Товар постачається в зібраному вигляді — дібрали крісло мішок із пакета та можна користуватися.
Розмір крісла в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
Лекальний розмір 80х125 см.
Характеристики ткани:
Додатково можна замовити:
Якщо ви шукаєте максимально зручне крісло мішок, щоб розслабитися, полежати, зручніше, ніж на дивані, або комфортно попрацювати з ноутбуком, простий у догляді, яскравий і молодіжний, то такий виріб буде правильним рішенням!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 125 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 032225 |
| Висота сидіння, см | 35 |
| Висота спинки | 80 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Додатковий текст | Лежак — ідеальна модель для саджання лежачи/напівлежачи. |
| Доставка/Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовоз. Оплата: готівка, накладний платіж, безнал. |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Матеріал наповнювача | Пінополістирольні гранули 2-5 мм |
| Рекомендації щодо догляду | Прати при температурі 30; не можна віджимати та сушити |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Форма | Лежак |
| Ширина | 65 мм |