



-55%
Смугастий пуф кубик з оксфорду підійде для домашнього використання, офісу або закладу. Виріб слугує як додатковий аксесуар до крісла та використовується як підставка під ноги або ноутбук. Також на ньому можна сидіти.
Стандартний розмір 40х40 см вважається компактним і підходить для будь-якого крісла мішка. Він компактний, займає всього 50 см квадратних і має чудовий вигляд у невеликих приміщеннях. Пуф заповнюється наповнювачем максимально щільно, щоб добре тримати свою форму.
Матеріал міцний і не боїться подряпин. Він не пропускає вологу та добре миється.
Як наповнювач використовуються
кульки пінополістиролу розміром 2-5 мм. Спінений полістирол (пінополістирол, пінопласт) — це легкий і гіпоалергенний матеріал, який на 90% складається з повітря! Наші гранули 2-5 мм зроблені з первинного полістиролу рівномірно білого кольору без домішок. Це екологічно чистий і гіпоалергенний продукт, що підтверджено експертним висновком про відповідність продукції єдиним санітарно-епідеміологічним вимогам! Фракція кульок 2-5 мм найкраще підходить для крісло мішка в плані комфорту, грошей і зсідання згодом.
Комплектація зібраного крісла:
Товар постачається в зібраному вигляді — дібрали пуф із пакета та можна користуватися.
Розмір пуфика в заправленому вигляді та виставленому, як на фото:
Лекальний розмір 40х40 см.
Характеристики ткани:
Додатково можна замовити:
Якщо ви шукаєте компактне доповнення до крісла, куди можна скласти ноги або поставити ноутбук, то пуфик з оксфорда буде ідеальним рішенням. Також його можна використовувати в передпокої, щоб зашнуровувати взуття.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 092140 |
| Висота сидіння, см | 40 |
| Висота спинки | 40 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Додатковий текст | Посилена армована подвійна строчка. |
| Доставка/Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовоз. Оплата: готівка, накладний платіж, безнал. |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Матеріал наповнювача | Пінополістирольні гранули 2-5 мм |
| Рекомендації щодо догляду | Протирати засобами без спирту |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Безкаркасний пуф |
| Форма | Груша |
| Ширина | 50 мм |