

-8%| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027618712 |
| Вага | 13 г |
| Габарити паковання | 90 х 36 см х 27 см |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 220 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Щільність тканини | 650 г/м2 |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 125 мм |