







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ring |
| Кількість камер | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 192 г г |
| Вбудований GPS | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Запис звуку | Да |
| Інфрачервона підсвітка | Немає |
| Максимальна роздільна здатність відео | HD (1280x720) |
| Об'єктив, кут огляду | 120 |
| Живлення | 12 В |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Розміри | 60 х 30 х 68 мм |
| Циклічний запис | Да |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
| Екран | Рідкокристалічний 2" TFT |