
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JVC |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 25 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 44 мм |
| Пікова потужність | 200 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Японія |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 5" (13 см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 55 - 20000 Гц |
| Чутливість | 88 дБ дБ |