
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Кількість смуг | 3 |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 47 мм |
| Пікова потужність | 250 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Країна-реєстрації бренда | Японія |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 6" (16 см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 36 - 31000 Гц |
| Чутливість | 90 дБ дБ |