

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал дифузора | композит |
| Пікова потужність | 800 Вт |
| Розміри | 383х390х411 мм |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Японія |
| Типорозмір | 12" (30 см) |
| Частотний діапазон | 28 – 1000 Гц |
| Чутливість | 90 дБ дБ |