



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал дифузора | композит |
| Пікова потужність | 900 Вт |
| Розміри | 450х375х395 мм |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Корея |
| Типорозмір | 12" (30 см) |
| Частотний діапазон | 30 — 1500 Гц |
| Чутливість | 90 дБ дБ |