

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал дифузора | Целюлоза |
| Пікова потужність | 300 Вт |
| Розміри | 300х660х250 мм |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | США |
| Типорозмір | 10" (25 см) |
| Частотний діапазон | 28 – 1000 Гц |
| Чутливість | 94 дБ дБ |