
Довжина щетини (мм): 43
Склад волосяної частини: Суміш натуральної щетини та поліестеру.
Товщина пензля (мм): 40
Ширина пензля (мм): 140.
Натуральна щетина. Дерев'яна основа, дерев'яна нелакована ручка.
Застосування: очищення, розмивання, побіляння поверхонь. для нанесення фарби, клею. для фарбування та лакування великих поверхонь, які вимагають товстішого шару фарби. На відміну від плоских пензлів, мають змінну ручку та тримач для фіксації пензля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hardy |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.5 г |
| Матеріал ворсу | Натуральна щетина |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип малярського пензля | Макловиця |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Габарити | |
| Глибина | 40 мм |
| Довжина ворсу | 43 мм |
| Ширина | 140 мм |