
Пензель радіаторний Hardy призначений для фарбування акриловими фарбами. Стрижень пензля спеціальної форми полегшує фарбування важкодоступних, вузьких місць, кутів. Домішка поліефірної щетини забезпечує комфорт під час чищення пензля, а натуральна щетина гарантує повніше та гладкіше покриття поверхні, що фарбується, та досягнення відповідного градієнта фарби.
Матеріал: суміш щетини та поліестеру
Довжина ворсу: 53 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hardy |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.3 г |
| Матеріал ворсу | Штучна щетина |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип малярського пензля | Радіаторна |
| Форма малярського пензля | Прямокутна |
| Габарити | |
| Довжина ворсу | 53 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | дерево-щітина |