

Автомобільна ганчірка з мікрофібри — це ідеальний помічник з догляду за вашим автомобілем. Виготовлена з високоякісного матеріалу, ця м'яка ганчірка на дотик і ефективно вбирає вологу та бруд. Завдяки своїм компактним розмірам вона зручно використовується для прибирання малодоступних місць у салоні автомобіля або зовнішніх поверхонь. Ця ганчірка допоможе вам швидко та легко підтримувати чистоту та блиск вашого автомобіля, залишаючи його бездоганним щоразу.Веліколепно видаляє пил із будь-якої поверхні. Клиноподібні мікроскопічні волокна захоплюють і легко утримують частинки пилу, жировий і нікотиновий наліт, мікроорганізми, зокрема хвороботворні та викликають алергію. Мають унікальну здатність швидко вбирати великий обсяг рідини. Чудово миє та сушить. Протерта поверхня стає ідеально чистою, блискучою, без розводів і ворсинок.
Мікрофібра чудова гіпоалергенна тканина для очищення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Антистатична обробка, Обезжиривание, Полірування, Уборка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Тканина, Лак, Фарба, Скло, Метал, Пластик, Грунт, Шпаклівка, Кераміка, Гума, Натуральна шкіра, Штучна шкіра, Вініл |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 |
| Сфера застосування | Антистатична обробка | Мойка безжиріння | Полірування |