







Ганчірки набір із мікрофібри, 30*40 см (універсальна, полірувальна, скло) WINSO
Виготовлені з міцного матеріалу, серветки з мікрофібри працюють як суперабсорбувальні губки, що швидко поглинають воду. Поглинальна серветка торгової марки WINSO дає змогу швидко витерти зайву воду, не залишаючи плям і розводів.| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Набір серветок |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Мийка, Полірування, Обезжиривание, Уборка, Антистатична обробка |
| Оброблювана поверхня | Гума, Фарба, Лак, Натуральна шкіра, Тканина, Кераміка, Грунт, Метал, Штучна шкіра, Пластик, Шпаклівка, Скло, Вініл |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 300 мм |