



Суперабсорбувальна серветка для протирання та сушіння автомобіля, мотоцикла та іншої техніки. Може використовуватися вдома й в офісі. Ідеально підходить для лакового покриття, скла та хрому. М'яка та довговічна для дбайливого ефективного протирання насухо після миття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zollex |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Серветки |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікроволокно |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Мийка, Полірування, Обезжиривание, Уборка, Антистатична обробка |
| Оброблювана поверхня | Гума, Фарба, Лак, Натуральна шкіра, Тканина, Кераміка, Грунт, Метал, Штучна шкіра, Пластик, Шпаклівка, Скло, Вініл |
| Перфорація | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 300 мм |