Сьогодні отримали,одразу почепили..Тихий хід,як і обіцяно..Дякую продавцеві за якісно підібраний товар до продажу.
Чудові ножі, зручні, гострі та якісні, круто, що ж можливість оплатити одразу через пром, це дуже зручно, відправка швидка, рекомендую
Дякуюємо за гарний відгук 🙏