задоволена і обслуговуванням і товаром
Дякуємо 🙏
Приємно вражений!Дуже усім задоволений.Рекомендую всім!!!
Дякуюємо 🙏, раді старатись для Вас
Єдиний мінус – частини замовлення були на різних складах, що незначно здорожчало доставку, у решті – все чудово
Дякуємо 🤩
задоволена і обслуговуванням і товаром
Дякуємо 🙏