

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип | Твітер |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 57 мм |
| Пікова потужність | 300 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Країна-реєстрації бренда | Японія |
| Типорозмір | 5-5.5'' (13-14см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 70 - 29000 Гц |
| Чутливість | 87 дБ дБ |