
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JVC |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 45 мм |
| Пікова потужність | 160 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Японія |
| Тип | Коаксіальна |
| Типорозмір | 4" (10 см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 70 - 25000 Гц |
| Чутливість | 82,5 дБ дБ |