

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Кількість смуг | 1 |
| Тип | Твітер |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 43 мм |
| Пікова потужність | 100 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Корея |
| Типорозмір | 1-2'' (2.5-5см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 25 - 20000 Гц |
| Чутливість | 105 дБ дБ |