

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Монтажна глибина НЧ-динаміка | 62 мм |
| Пікова потужність | 150 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Корея |
| Типорозмір | 6.5" (16.5 см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 60 - 24000 Гц |
| Чутливість | 92 дБ дБ |