

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Кількість смуг | 2 |
| Тип | Твітер |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Пікова потужність | 140 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | США |
| Типорозмір | 5-5.5'' (13-14см) |
| Форма | Круг |
| Частотна характеристика | 70 - 20000 Гц |
| Чутливість | 90 дБ дБ |