







| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.9 кг г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал дифузора | Целюлоза, посилена поліпропіленом |
| Пікова потужність | 200 Вт |
| Розмір дифузора | 200 |
| Розміри | 250x260x270 мм |
| Опір | 2 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Германия |
| Типорозмір | 8'' (20см) |
| Частотний діапазон | 30 – 200 Гц |
| Чутливість | 92 дБ дБ |