

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кошик динаміка | Штампована, сталева |
| Матеріал дифузора | композит |
| Пікова потужність | 500 Вт |
| Розміри | 350х360х395 мм |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Японія |
| Типорозмір | 10" (25 см) |
| Частотний діапазон | 33 – 1000 Гц |
| Чутливість | 88 дБ дБ |