

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал дифузора | композит |
| Пікова потужність | 300 Вт |
| Розміри | 288х291х363 мм |
| Опір | 2 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | Японія |
| Типорозмір | 8'' (20см) |
| Частотний діапазон | 34 – 1500 Гц |
| Чутливість | 91 дБ дБ |