
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Пікова потужність | 400 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | США |
| Типорозмір | 10" (25 см) |
| Частотний діапазон | 28 - 2900 Гц |
| Чутливість | 90 дБ дБ |