

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип | Сабвуфер |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.26 кг г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал дифузора | Хромований поліпропілен |
| Пікова потужність | 500 Вт |
| Розмір дифузора | 300 |
| Опір | 4 Ом |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна-реєстрації бренда | США |
| Типорозмір | 12" (30 см) |
| Частотний діапазон | 27 – 2300 Гц |
| Чутливість | 91 дБ дБ |