
-10%Грунтувальна фарба Skyline (Скайлайн), призначена для надання шорсткості гладким, щільним основам, для поліпшення адгезії, а також спрощення виконання робіт із нанесення декоративних фактурних фарб і штукатурки зовні та всередині приміщень. Створює на поверхні шорстку структуру, корисна під час підготовки захисно-армувальних шарів систем утеплення, зимової консервації фасадів. Може застосовуватися як самостійне декоративне покриття.

КРАСКА З КВАРЦЕВИМ ПІСКОМ ВІДОЛІЧНО ПРИХИЩИТЬ У ЯКОСТІ ДЕКОРУ

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLine |
| Країна виробник | Україна |
| База під колеровку | BW |
| Без запаху | Так |
| Кількість компонентів | Багатокомпонентна |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Максимальна температура зберігання | 5 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Мінімальна температура зберігання | 30 град. |
| Миюча фарба | Так |
| Основа фарби | Акрилова |
| Спосіб нанесення | Механізований, Пензликом, Валіком |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип матеріалу, що фарбується | Штукатурка, Цегла, Дерево, Бетон, Шпалери, Пластик |
| Фактурна фарба | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип робіт | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Час висихання | 1-2 години за +20 °C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для інтер'єру | Краска |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Максимальна робоча температура довкілля | 60 |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -50 |
| Наповнювач | Кварцовий пісок |
| Розчинник | Вода |
| Расход | 0.3-0.5 кг/м2 |
| Сполучна речовина | Латекс акриловий |
| Країна-виробник | Україна |
| Фасування | 4.2 кг |