
-10%
Теплоізоляційне рідкокерамічне покриття, обмазкова теплоізоляційна фарба-мастика на основі вакуумованих мікросфер з акриловим сполучним.
Являє собою енергоощадне еластичне тонкошарове покриття, призначене для теплоізоляції трубопроводів, ограджувальних конструкцій будівель, обладнання, а також різних інженерних споруд, що має високі термоізоляційні та гідроізоляційними властивостями.
• Має абсолютну адгезію до металу, пластику, бетону, цегли та інших будівельних матеріалів;
• Можлива теплоізоляція поверхні будь-якої форми;
• Шар покриття завтовшки 1 мм за термоізоляційними властивостями еквівалентний 50 мм мінеральної вати або кладки 1 — 1,5 цегли;
• Відбиває й розсіює сонячні промені;
• Запобігає утворенню конденсату та цвілі. Запобігає трубопроводам і стінам від промерзання;
• Не підтримує горіння й перешкоджає поширенню полум'я;
• Є антикорозійним захистом;
• Перешкоджає проникненню вологи, але має паропроникні властивості (дихає);
• Нетоксична, екологічно безпечна;
• Не створює додаткового навантаження на нездійснені конструкції;
• Гарантійний термін експлуатації покриття до 25 років.
УВАГА! Зважайте, що вага 1 л готової продукції становить 0,7-0,8 кг! Матеріал легкий завдяки вакуумованим мікросхемам.
РАСХОД: 1л/1м2. Водночас товщина покриття становитиме 1 мм. Може бути нанесене від 1 до 5 мм, залежно від типу поверхні та умов експлуатації.
СПОСІБ НАНЕСЕННЯ:
- Пензлик, валиком, макловицею. Водночас товщина одного шару становитиме 0.5 мм.
- Методом компресорного розпилення. Водночас товщина одного шару покриття становитиме 0.33 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLine |
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Змішане |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип робіт | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Час полімеризації шару для подальшого нанесення | 5-6 годин за +20 °C |
| Час повного висихання | 24 години за +20 °C |
| Діапазон робочих температур | від -60 °C до +100 °C |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,0022 Вт/м2*°С |
| Максимальна робоча температура | 100 |
| Максимальна температура — | 95 град. |
| Мінімальна робоча температура | -60.0 |
| Мінімальна температура нанесення | 5 град. |
| Розчинник | Вода (за потреби) |
| Термін зберігання | 18 місяців |
| Країна-виробник | Україна |
| Температура нанесення | від +5 °C до +95 °C |
| Теплопровідність | 0.002 Вт/м °C |
| Фасування | 10 л |
| Колір | Жовтий |