

-10%Силіконова штукатурка «Барашок» Skyline — багатофункціональний матеріал із тривалим терміном експлуатації, що являє собою декоративне атмосферо- та водостійке міцне покриття, яке приховує чималі недочітки та дефекти поверхні. Прекрасно прикрашає будинок, створює гарну структуру. Знаходить своє широке застосування на фасадах будівель і спорудах, коридорах, верандах, літніх кухнях, балконах, лоджійах, передпокоїх та інших приміщеннях. Легко наноситься без застосування особливих інструментів. Стійка до миття й мокрого стирання. Можна мити з використанням мийних засобів. Перед нанесенням штукатурки обов'язково використовувати фарбу-ґрунт із кварцовим піском.
Штукатурка стійка до впливу лугів. Рекомендується в приморських і промислових зонах. Завдяки поєднанню силіконових смол формує поверхню з високою паропроникністю. Покриття дуже легко структурується, з ним приємно та просто працювати.
Призначення:
Для захисту та декорування поверхонь із високим експлуатаційним навантаженням зовні та всередині приміщень, а також використання як фінішного шару в системі теплоізоляції фасадів. Утворює характерну борозчасту структуру на поверхні, створюючи ефект баранчика.
Підготовка до нанесення
Виконання робіт
Перед використанням штукатурку треба ретельно перемішати. За потреби можна додати невелику кількість води (ВАЖНО! Не більш ніж 1% від загального обсягу матеріалу. Надмірна кількість води може зробити штукатурку непридатною до використання), і знову перемішати. Наноситься короїд спеціальними тертками-гладиделками з неіржавкої сталі знизу-вгору на розмір зерна. Після того як нанесена штукатурка перестає прилипати до інструмента, можна починати формування структури «Барашок».
ВАЖНО! Під час виконання зовнішнього оздоблення свіжонанесену штукатурку треба захищати від атмосферних опадів упродовж 24 годин.
Характеристики
У разі дотримання технології нанесення покриття слугуватиме 10-15 років.
Заходи безпеки, зберігання й утилізація: Берегти від дітей! У разі потрапляння в очі негайно промити чистою водою. Захищати від морозу. Зберігати в сухому та прохолодному місці за температури не нижче ніж +5 °C і не вище ніж +35 °C, захищеному від прямих сонячних променів. Закриту тару з залишками продукту утилізувати в місцях збору побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLine |
| Країна виробник | Україна |
| Вид декоративної штукатурки | Фактурна |
| Призначення матеріалу | Для бетону, Для цегли, Для гіпсокартону, Для цементних поверхонь, Для каменю, Для газобетону |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип за складом | Силікон |
| Фактура | Баранець |
| Колір | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура виконання робіт | 40 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Максимальна товщина шару | 3 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 7 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час висихання | 6 |
| Розмір зерна | 2 мм |
| Фасування | 7 кг |