

-10%Барашок Skyline (Скайлайн)
готова до нанесення декоративна штукатурка, виготовлена в найбільш придатній пропорції, яка забезпечує максимальну міцність, стійкість до атмосферних і механічних впливів, довговічність і найголовніше прекрасний і акуратний зовнішній вид покриття, який ніколи не втратить свою актуальність. Штукатурка призначена для оброблення зовнішніх і внутрішніх поверхонь, створює рельєфну фактуру, яка приховає всі дефекти.
Застосування
Використовується як декоративне оздоблення різних типів поверхонь:
Штукатурка Барашок Скайлайн підходить для нанесення на фасади будівель, утеплених мінеральною ватою, пінопластом, пінополістиролом та іншими теплоізоляційними матеріалами, як фінішне покриття або проміжне перед фінішним фарбуванням. Випускається в білому базовому кольорі, і може бути закольований у сотні різних відтінків.
Переваги
Підготовка до нанесення
Виконання робіт
Перед використанням штукатурку баранчик треба ретельно перемішати. За потреби можна додати невелику кількість води (ВАЖНО! Не більш ніж 1% від загального обсягу матеріалу. Надмірна кількість води може зробити штукатурку непридатною до використання), і знову перемішати. Наноситься баранчик спеціальними тертилками-гладиделками з неіржавкої сталі знизу-вгору на розмір зерна. Після того як нанесена штукатурка перестає прилипати до інструмента, можна починати формування структури «Барашок».
ВАЖНО! Під час виконання зовнішнього оздоблення, свіжонанесену штукатурку треба захищати від атмосферних опадів упродовж 24 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLine |
| Країна виробник | Україна |
| Вид декоративної штукатурки | Фактурна |
| Призначення матеріалу | Для бетону, Для цегли, Для гіпсокартону, Для цементних поверхонь, Для каменю, Для газобетону |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Спосіб нанесення | Механізований, Ручний |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип за складом | Акрилова |
| Фактура | Баранець |
| Колір | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна температура виконання робіт | 40 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Максимальна товщина шару | 3 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 7 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час висихання | 6 |
| Розмір зерна | 1-1,5 мм |
| Фасування | 7 кг |