
Призначена для сухого, вологого проміжного та фінішного шліфування. Спеціальний шар — еластомер надійно утримує абразивне зерно. Має високий ресурс, високоякісне насипання зерна. Для зручності користувачів на торець губки нанесене маркування розміру абразивного зерна, що дуже зручно під час використання губок кількох ступенів зернистості.
Переваги:
Характеристики:
Вид — Губка. Зернистість — P80. Довжина, мм — 100. Ширина, мм — 70. Товщина, мм — 25. Кількість, шт. — 1. Країна бренда — Польща. Країна виробництва — Польща. Артикул виробника — 1000-210080.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Küssner Germany |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Зернистість | 80 |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Область застосування | Бетон, Графіт, Цегла, Мідь, Кераміка, Бронза, Шпаклівка, Фарба, Граніт, Дерево, Алюміній, Грунтовка, Плитка, Чавун, Лак, Нержавіюча сталь, Сталь, Камінь, Пластик, Метал, Абразив, Загартована сталь, Гіпс, Латунь |
| Стан | Новий |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Ширина | 70 мм |