

Шліфувальний брусок Kussner підходить для багатьох галузей використання. Це, наприклад, шліфування таких матеріалів:
Шліфувальний брусок приваблює різнобічністю: брусок можна використовувати, докладаючи горизонтально або поставивши його на ребро. Завдяки цьому шліфувальний брус може використовуватися з чотирьох боків. Абразивний інструмент добре проникає у вузькі контури заготівок, навіть якщо вони зроблені у формі вістря. Крім того, продукт має гнучку серцевину з піноматеріалу, яка забезпечує якісне припасування та розподіл тиску. Шліфувальний брусок виготовлений надійно, легко чиститься, а отже, може в будь-який момент використовуватися повторно. Його можна використовувати для професійних робіт у промисловому виробництві, а також для приватних проєктів у домашніх майстернях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Küssner Germany |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Зернистість | 180 |
| Матеріал | Карбід кремнію |
| Область застосування | Метал, Лак, Фарба, Шпаклівка, Грунтовка, Сталь, Чавун, Алюміній, Мідь, Латунь, Бронза, Нержавіюча сталь, Дерево, Загартована сталь, Графіт, Камінь, Бетон, Плитка, Граніт, Кераміка, Цегла, Абразив, Гіпс, Пластик |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Брусок |
| Тип зв'язки | Армована бавовна |
| Тип профілю | Кутовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера застосування | Абразив "Алюміній" Гетон" Бронза| Гіпс" Граніт| Графіт| Грунтовка | Дерево| Загартована сталь| Камінь| Кераміка| Кірпич| Краска | Лак| Латунь| Медь| Метал| Неіржавка сталь| Пластик| Плиска| Сталь| Чвугльовка |