

Серветка для універсального догляду забезпечує видалення забруднень із поверхні та оберігає їх від абразивних частинок завдяки спеціальній структурі тканини. WINSO 150230 не залишає жодних волокон або волокон на поверхнях, забезпечуючи у такий спосіб чудову чистоту, зокрема скло, для ідеальної прозорості та комфортного водіння в будь-яку пору доби. Ганчірка WINSO 150230 чудово вбирає воду та може використовуватися для сушіння автомобіля після миття або дощу. Підходить для повсякденного використання: обслуговування приладів, плитки, вікон, дзеркал і різних твердих поверхонь.
Переваги:
Зручний розмір 30х40 см дає змогу обробляти як дрібні, так і великі елементи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Мийка, Полірування, Обезжиривание, Уборка, Антистатична обробка |
| Оброблювана поверхня | Фарба, Кераміка, Метал, Пластик, Лак, Скло, Вініл |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 300 мм |