


Суперабсорбувальна ганчірка для протирання та сушіння автомобіля й мотоцикла. Може використовуватися і вдома, і в офісі. Ідеально підходить для лакового покриття, скла та хрому. М'яка та довговічна для дбайливого ефективного протирання досуха після миття. Вбирає велику кількість води та не залишає розводів і ворсинок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Штучна замша |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Уборка, Мийка, Полірування, Обезжиривание |
| Оброблювана поверхня | Гума, Фарба, Кераміка, Метал, Пластик, Лак, Скло, Вініл |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 300 мм |