


Велика губка з дрібними порами для ручного миття транспортних засобів, причепів та будь-якої іншої техніки. Гарантує чудове піноутворення та рівномірний розподіл піни по всій поверхні кузова. Спеціально збалансована жорсткість губки WINSO забезпечує ефективне усунення навіть складних забруднень у формі засохлої глини, слідів мошок, бітуму, клей дерев, нальоту солі, посліду та багатьох інших. Завдяки наявності пор губка WINSO має здатність вбирати в себе абразивні частинки забруднень і мінімізує їхній негативний вплив на поверхні, перешкоджаючи появі подряпин або потертостей, завдяки чому підходить для миття пофарбованих, хромованих, лакованих деталей, а також скла, дзеркал і оптики фар. Губка WINSO легко очищається від забруднень і швидко висихає. Може також використовуватися з господарською метою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Губка |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Поролон |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Уборка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Кераміка, Натуральна шкіра, Скло, Фарба, Лак, Метал, Гума, Шпаклівка, Штучна шкіра, Вініл, Пластик |
| Перфорація | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 140 мм |