

Пориста губка Winso для миття авто. Ефективно видаляє будь-які типи забруднень, не залишає розводів. Не залишає також і подряпин на лакофарбових покриттях, склах і дзеркалах. Універсальна губка для миття автомобіля, яка має чудові адсорбувальні характеристики, що дає змогу швидко та легко відтерти дорожній наліт, сліди комах, бруд на лакофарбовому покритті та з коліс. Спеціальний дрібно пористий матеріал надійно ізолює тверді абразивні частинки від контакту з фарбою. Цей продукт має високу стійкість до зношування. Може також використовуватися з господарською метою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вид товару | Губка |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Матеріал | Поролон |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Уборка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Гума, Фарба, Кераміка, Грунт, Метал, Пластик, Лак, Скло, Вініл |
| Перфорація | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластиковий пакет |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 120 мм |