


Серветка мікрофібра чорна Micro Clean Microfibre Black 37х37 см 17501 Zollex застосовується для миття різних поверхонь і видалення з них зайвої вологи. Легко прибирає пил із будь-якої поверхні. Спеціальні методи виробництва дають мікроволокну особливу м'якість, тому тканина не дряпає поверхню. Може використовуватися для миття кузова автомобіля, чищення автомобіля зсередини, миття вікон автомобіля. Також можна використовувати й у домашніх умовах.
Характеристики:
Інструкція із застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zollex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | Без ворсу, З одного боку |
| Область застосування | Мийка, Полірування, Обезжиривание, Уборка, Антистатична обробка |
| Оброблювана поверхня | Гума, Фарба, Лак, Натуральна шкіра, Тканина, Кераміка, Грунт, Метал, Штучна шкіра, Пластик, Шпаклівка, Скло, Вініл |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 370 мм |