

У процесі прибирання в салоні автомобіля буде потрібний такий аксесуар, як серветка з мікрофібри. Вона займає мінімум місця, але здатна слугувати тривалий час і завжди буде незамінним помічником. М'яка та пружна структура серветки Zollex дає змогу швидко прибрати будь-які забруднення з поверхонь. Після прибирання пил і бруд із виробу ZP-005 забираються звичайною проточною водою. Серветка, виготовлена з мікрофібри, приємна на дотик і м'яка. Вона добре справляється не тільки з пилом, але й жирними плямами. Обробляти нею можна будь-які матеріали, включно з пластиком і склом. Виріб компанії Zollex використовується довгий час без потреби заміни. У процесі виробництва серветки не використовуються небезпечні для здоров'я речовини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zollex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Наявність ворсу | З двох боків |
| Область застосування | Мийка, Полірування, Обезжиривание, Уборка, Антистатична обробка |
| Оброблювана поверхня | Гума, Фарба, Лак, Натуральна шкіра, Тканина, Кераміка, Грунт, Метал, Штучна шкіра, Пластик, Шпаклівка, Скло, Вініл |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 370 мм |