




Застосовується для миття та видалення вологи з будь-яких поверхонь. Не залишають розводів і плям, хімічно нейтральний.
Інструкція: дістаньте з паковання й намочіть у теплій воді, відіжміть, поки серветка не стане вологою. Можна зберігати вологою в оригінальному пакованні. Після використання ретельно прополощіть, щоб не з'явився запах цвілі.
Примітка: коли серветка забруднюється, постирайте рідким мийним засобом. НЕ отбеливайте. Якщо серветка висохне, просто змочіть знову. Виготовлений під контролем Zollex Avto d.o.o.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zollex |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вид товару | Рушник |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Полівінілацетат |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Область застосування | Уборка, Мийка, Полірування, Обезжиривание |
| Оброблювана поверхня | Гума, Фарба, Лак, Натуральна шкіра, Тканина, Кераміка, Грунт, Метал, Штучна шкіра, Пластик, Шпаклівка, Скло, Вініл |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пластиковий контейнер |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 310 мм |