
-10%Силіконова вологостійка ґрунт-фарба Skyline — це високоякісна екологічна вододисперсійна фарба-ґрунт на основі силіконових смол із додаванням кварцового піску та мармурової крихти, вироблена за сучасною європейською технологією. Призначена для підготовки стін і стель перед нанесенням фінішного покриття у вологих приміщеннях і зовні.
Ідеально підходить для будь-яких приміщень, включно з ванні кімнати, кухні, підвалами, технічними та складськими приміщеннями. Підходить для бетонних, цегляних, гіпсокартонних, цементно-вапняних, мінеральних основ і шпаклівок — як усередині, так і зовні.
Пігменти, наповнювачі, кварцовий пісок, мелені мінерали (мормор), силіконові та акрилові смоли, фунгіцидні та функціональні добавки.
Оброблювана поверхня має бути сухою, чистою, без пилу, жирів та інших забруднень. За потреби попередньо обробити силіконовою ґрунтовкою Skyline Silicone Primer.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLine |
| Країна виробник | Україна |
| База під колеровку | BW |
| Без запаху | Так |
| Кількість компонентів | Багатокомпонентна |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Максимальна температура зберігання | 5 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Мінімальна температура зберігання | 30 град. |
| Миюча фарба | Так |
| Основа фарби | Силіконова |
| Спосіб нанесення | Механізований, Пензликом, Валіком |
| Ступінь блиску | Глибокоматова |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип матеріалу, що фарбується | Штукатурка, Цегла, Дерево, Бетон, Шпалери, Пластик |
| Фактурна фарба | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип робіт | Для внутрішніх робіт, для зовнішніх робіт |
| Час висихання | 1-2 години за +20 °C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для інтер'єру | Краска |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Максимальна робоча температура довкілля | 60 |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -50 |
| Наповнювач | Кварцовий пісок |
| Розчинник | Вода |
| Расход | 0.3-0.5 кг/м2 |
| Сполучна речовина | Латекс акриловий |
| Країна-виробник | Україна |
| Фасування | 1.4 кг |