
Структурний валик G-17 зі щільної пористої губки — це зручний інструмент для створення виразної об'ємної текстури на стінах. Завдяки крупній пористості губка чудово набирає матеріал, рівномірно розподіляє його поверхнею та формує красивий, незвичайний малюнок. Ідеально підходить для фактурних штукатурок, декоративних фарб і різних оздоблювальних сумішей. Валик утримує вологу, не тече та не розмазується матеріал, а малюнок виходить природним і неповторним. Чудовий вибір як для фахівців, так і для тих, хто хоче отримати професійний ефект без складних інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAGtools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Діаметр валика | 80 мм |
| Довжина валика | 250 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Матеріал валика | поролон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип валика | Спеціальні валики |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Тип упаковки | Пакет |