пропоную продавця.
Все добре)
На жаль ціна не відповідає заявленій.
Отримала посилку на наступний день. Радіоприймач сподобався- усе є, усе добре працює,світло у фонаря дуже яскраве. Менеджери доброзичливі і вирішують питання Рекомендую.
Дякуємо 🙏
Дякуємо 🙏