

Човен ПВХ надувний півторамісний Grif boat G-210 щільністю 800 г/м2 має високі показники міцності та стійкості до пошкоджень. Ця модель має полегшену конструкцію, що дає змогу транспортувати її без особливих незручностей. Водночас вага човна цієї моделі не перевищує 15 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 220611 |
| Вага | 14 г |
| Вантажність | 200 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 210 см мм |
| Кількість балонів | 2 |
| Комплектація | Човен; весла; насос; сумка; слань; сидіння; ремкомплект; паспорт. |
| Щільність тканини | 800 г/м2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Гребірні |
| Тип днища | Слань |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 125 см мм |